KLİNİĞİMİZ

2002 yılının sonlarında kurulan Dental Ofisimizde, multidisipliner bir bakış açısı ile teknolojinin son ürünleri kullanılarak hasta kabul edilmeye başlanmıştır.

Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir klinik olarak hastalarımızın konforu ve memnuniyeti öncelikle üzerinde durduğumuz hususlardan biridir. İşinde profesyonel olmanın yanında ,güleryüzlü ve empatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız.Bu doğrultuda hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Estetik tarih boyunca insanlar için çok önemli olan bir konudur.Zarif bir vücut ,güzel bir gülümseme insanların sosyal yaşamını etkilediği gibi iş yaşamlarında da daha başarılı olmaları için artık gerekli görülmektedir.Gelişen teknolojiler sayesinde sağlık sektöründe de gerçeğe çok yakın doğal ve güzel eserlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.Estetik Diş Hekimliği uygulamaları, diş eksikliği olan hastalarda uygulanan doğal diş vazifesi gören implant uygulamaları, dişlerin sadece ön yüzeyine uygulanarak yapılan ve dişlerin daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayan porselen lamina uygulamaları, tek seansta dişlere hiç zarar vermeden dişlerin aralıklarının kapatılmasını sağlayan bonding uygulamları ,çocuk dişlerinin tedavileri gibi tedaviler kliniğimizde güvenle uygulanan tedavilerin başlıcalarıdır. Tek seansta diş beyazlatma, ortodonti tedavisi, botoks uygulamaları, her türlü cerrahi müdahale uzman hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır.